Nocleg

Dla gości w oborze przygotowaliśmy pokoje standard i pokoje superior. 

W pokojach superior oprócz łóżka queen size znajduje się część dzienna z rozkładaną sofą i fotelami. Te pokoje w razie potrzeby mogą stać się wygodną sypialnią dla rodzin z dziećmi. Pokoje standard mają podwójne łóżka, każdy z nich wygląda inaczej, ale we wszystkich królują ikony polskiego design’u z lat 60-tych.

Dodatkowo każdy z pokojów superior można połączyć z przylegającym pokojem standard w wygodny rodzinny apartament.

Większe grupy zapraszamy do stajni

Stajnia to ok. 300 m2 nowoczesny budynek, w którym oprócz komfortowych dwóch dużych sypialni i dwupokojowego apartamentu, znajdziecie 2 duże salony i w pełni wyposażoną kuchnię. Taras przy stajni wychodzi bezpośrednio na nasz ogródek warzywny i sad, to malownicze miejsce, gdzie możecie wypoczywać w pełnym słońcu, ładując baterie.

W każdym pokoju znajdziecie łóżka dwuosobowe king size oraz sofy, które można przekształcić w komfortowe łóżka dla kolejnych dwóch osób. To jest idealne miejsce dla 3 rodzin lub grupy przyjaciół do 12 osób.

Pokój superior obora

Duży pokój dwuosobowy to przestrzeń z ogromnym łóżkiem oraz częścią dzienną z sofą i fotelami.

Pokój standard obora

Pokoje standardowe mają dwuosobowe lub pojedyncze łóżka, każdy z nich wygląda inaczej, ale we wszystkich królują ikony polskiego design’u z lat 60-tych.

folwarkbielskieNocleg