Atrakcje

Sport

Na terenie 1,5 h nasi goście mogą rozłożyć boisko do gry w siatkówkę, a nad jeziorem popływać kajakiem lub na desce SUP.

Na miejscu można także wypożyczyć rowery z siodełkami dla dzieci. Nasza okolica stworzona jest dla miłośników biegania i jazdy na rowerze. Czyste jezioro z łagodnym zejściem jest idealne do pływania i do pluskania. To miejsce wymarzone dla triathlonistów!

W zimie mamy idealne warunki dla narciarzy. Oprócz jazdy na biegówkach goście mogą wybrać się na oddalony o 5 km stok narciarski lub pojeździć na łyżwach na lodowisku w Giżycku.

Plaża

Kameralna plaża z pomostem znajduje się na wyciągnięcie ręki, tuż za bramami Folwarku. Samo zejście do jeziora jest bardzo łagodne, płytkie i piaszczyste.

Niedaleko plaży małe dzieci mogą bawić się na placu zabaw.

Nasze jezioro jest niezwykle czyste i spokojne, a na jego terenie obowiązuje strefa ciszy.

Dla dzieci

Najmłodsi nie będą się u nas nudzić. Oprócz przyjaznego pieska, na maluchów czeka sala zabaw z mnóstwem zabawek i plac zabaw.

Plac zabaw dostępny jest również nad jeziorem, gdzie jest piaszczysta plaża i łagodne wejście do wody.

Rodzice mogą również wypożyczyć rowery z fotelikami dla najmłodszych. Na spacerach po okolicy dzieci mogą zobaczyć jak wygląda praca w polu oraz spotkać zagrodowe zwierzęta. Po wcześniejszym umówieniu, na terenie Folwarku dziećmi może zaopiekować się niania.

Sad, ogród, taras

W kilku miejscach na naszej posesji stworzyliśmy dla gości różne miejsca wypoczynku. W sadzie można leżeć w cieniu na hamakach. Na tarasie przed stodołą można delektować się kawą i deserem na fotelach. Na padokach pod gruszą opalać się i oglądać niemal bezkresne pola, a w razie niepogody możecie odpoczywać na zadaszonym ganku przed naszym domem lub schronić się w stodole i spoglądać na deszcz przez ogromne panoramiczne okna siadając przy kominku.

Przygotowaliśmy dla Was również mini bibliotekę z naszymi ulubionymi książkami i parę ustronnych miejsc idealnych do czytania.

Sezonowe menu

Wszystkich gości w wakacje ugościmy śniadaniem w formie otwartego bufetu i obiadem serwowanymi przy wspólnym stole. Poza wakacjami, na życzenie możemy zorganizować pełne wyżywienie.

Menu uwzględni sezonową dostępność składników i Wasze preferencje. Staramy się, żeby na naszym stole w miarę dostępności gościły także lokalne produkty, sami przygotowujemy dżemy i soki, mamy także wspaniały ogród warzywny. W pogodne dni, wieczorami będziemy organizować dla Was ogniska, a w ciągu dnia, nawet w niepogodę, rozpalimy grilla.

Goście mogą korzystać także z wygodnej, w pełni wyposażonej kuchni i samodzielnie gotować posiłki na dwóch niezależnych kuchenkach.

folwarkbielskieAtrakcje